Współpraca

Nasze prace remontowe wykonujemy na znanych i sprawdzonych markach, dlatego współpracujemy z firmami związanymi z naszą branżą. To niezawodni partnerzy, dzięki którym możliwe jest realizowanie nawet najbardziej rozbudowanych projektów. Jeśli więc szukają Państwo firmy, która do remontu mieszkania lub biura podejdzie w pełni kompleksowo, zachęcamy do kontaktu z BOMI.

HOFF – Sprzedaż materiałów wykończeniowych, w tym płytek ceramicznych, wyposażenia łazienek, podłóg, drzwi i farb.


https://www.salonyhoff.pl/

 

Max-Fliz – największy w Małopolsce salon wyposażenia wnętrz łazienek, kuchni i salonów. Oświetlenie, meble, niezwykły design i tysiące inspiracji.


https://www.maxfliz.pl/

 

Firma handlowa KAMIR Centrum Hydroizolacji i Ceramiki należy do grona najdłużej działających firm obecnych na rynku materiałów budowlanych i wykończeniowych. To partner, z którym możliwe jest wybudowanie każdego domu.       


http://www.kamir.krakow.pl/

 

Realizując zlecenia korzystamy z produktów znanej i cenionej firmy Flügger. To farby, lakiery i inne środki do pielęgnacji drewna, jak również kleje, oleje czy narzędzia malarskie. Produkty tej marki to stuprocentowa gwarancja uzyskania trwałego i w pełni satysfakcjonującego rezultatu.


https://www.flugger.pl/

 

Malarstwo Artystyczne Ścienne – malujemy przede wszystkim w przedszkolach i szkołach, ale również w szpitalach i innych placówkach medycznych. Dodajemy życia pokojom dziecięcym, nanosząc na ściany motywy bajkowe i inne, aby dzieci były radosne, zdrowe i tryskały humorem.
W ofercie firmy znajduje się również coś dla dorosłych. Malujemy na ścianach motywy o różnorodnej tematyce, jak również niebanalne obrazy. Pozwala to stworzyć w mieszkaniu lub biurze niepowtarzalny klimat.